strona główna / Pracownicy /


 

Dyrektor:

Anna Gołębska

tel. 68 452 7590, a.golebska@pcpr.powiat-zielonogorski.pl


Sekretariat:

Inspektor Katarzyna Bezak

tel./fax. 68 452 7590, k.bezak@pcpr.powiat-zielonogorski.pl


Zespół ds. świadczeń:

Kierownik - specjalista pracy socjalnej Edyta Persowska

tel. 68 452 7553, e.persowska@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Starszy pracownik socjalny Aneta Ochremczuk

tel. 68 452 7553, a.ochremczuk@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Podinspektor Karolina Dopytała

tel. 68 452 7553, k.dopytala@pcpr.powiat-zielonogorski.pl


Zespół ds. pomocy osobom niepełnosprawnym:

Kierownik Joanna Marczuk

tel. 68 452 7552, j.marczuk@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Inspektor Elżbieta Rybak

tel. 68 452 7552, e.rybak@pcpr.powiat-zielonogorski.pl


Zespół ds. pieczy zastępczej:

Kierownik Agnieszka Nowakowska-Szczepańska

tel. 68 452 7551, a.nowakowska@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Pracownik socjalny Ewa Rechtziegel

tel. 68 452 7551, e.rechtziegel@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Koordynator Justyna Ryszewska

tel. 68 452 7551, j.ryszewska@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Koordynator Robert Kubicki

tel. 68 452 7551, r.kubicki@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Koordynator Magdalena Foltynowicz

tel. 68 452 7551, m.foltynowicz@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Koordynator Anna Szelestowska

tel. 68 452 7551, a.szelestowska@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Koordynator Lena Szerszenowicz

tel. 68 452 7551, s.szerszenowicz@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Koordynator Sylwia Tasarek

tel. 68 452 7551, s.tasarek@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Koordynator Elwira Żyżyk

tel. 68 452 7551, e.zyzyk@pcpr.powiat-zielonogorski.pl



Zespól ds. poradnictwa specjalistycznego i metodycznego - poradnia rodzinna

Psycholog Agnieszka Bartkowicz

tel. 68 452 7550, a.bartkowicz@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Pedagog Marzena Marcinkiewicz

tel. 68 452 7551, m.marcinkiewicz@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Psycholog Joanna Bonisławska

tel. 68 452 7551


Zespół ds. finansowo-organizacyjnych:

Główna księgowa Beata Superson

tel.  68 452 7526, b.superson@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Księgowa Monika Kurpisz

tel. 68 452 7526, m.kurpisz@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Księgowa Monika Leśniewska

tel. 68 452 7526, m.lesniewska@pcpr.powia-zielonogorski.pl


Zespół ds. projektów:

Koordynator ds. projektów Joanna Kot

tel. 68 452 7597, j.kot@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Pracownik socjalny Monika Żurawska

tel. 68 452 7597, m.zurawska@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Pomoc administracyjna Marcin Senkowski

tel. 68 452 7597, m.senkowski@pcpr.powiat-zielonogorski.pl


Stanowiska samodzielne:

Radca prawny Justyna Pawlak

Informatyk Marcin Michniewicz

 


www.pcpr.powiat-zielonogorski.pl Created by GRT STUDIO © 2008 - 2017 | strony internetowe