Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II

Pracownicy

 

Dyrektor:
Anna Stęcel

tel. 68 452 7590, a.stecel@pcpr.powiat-zielonogorski.pl


Zastępca Dyrektora:
Edyta Persowska
tel. 68 452 7590, e.persowska@pcpr.powiat-zielonogorski.pl


Sekretariat:
Starszy inspektor Katarzyna Bezak
tel./fax. 68 452 7590, k.bezak@pcpr.powiat-zielonogorski.pl


Zespół ds. świadczeń:
Kierownik Karolina Dopytała
tel. 68 452 7593, k.dopytala@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Specjalista pracy socjalnej Aneta Ochremczuk
tel. 68 452 7553, a.ochremczuk@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Pomoc administracyjna Magdalena Śliwińska
tel. 68 452 7553, m.sliwinska@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

 


Zespół ds. pomocy osobom niepełnosprawnym:
Kierownik Joanna Marczuk
tel. 68 452 7552, j.marczuk@pcpr.powiat-zielonogorski.pl
Inspektor Elżbieta Rybak
tel. 68 452 7552, e.rybak@pcpr.powiat-zielonogorski.pl
Podinspektor Dorota Krzyżyńska
tel. 68 452 7552, d.krzyzynska@pcpr.powiat-zielonogorski.pl


Zespół ds. pieczy zastępczej:
Kierownik Agnieszka Nowakowska
tel. 68 452 7551, a.nowakowska@pcpr.powiat-zielonogorski.pl
Koordynator Magdalena Foltynowicz
tel. 68 452 7551, m.foltynowicz@pcpr.powiat-zielonogorski.pl
Koordynator Kamila Lisowska
tel. 68 452 7573, k.lisowska@pcpr.powiat-zielonogorski.pl
Starszy pracownik socjalny Ewa Rechtziegel
tel. 68 452 7551, e.rechtziegel@pcpr.powiat-zielonogorski.pl
Koordynator Dominika Rechul
tel. 65 452 7551, d.rechul@pcpr.powiat-zielonogorski.pl
Koordynator Katarzyna Słonka
tel. 68 452 7551, k.slonka@pcpr.powiat-zielonogorski.pl
Koordynator Marżolena Stefaniuk
tel. 68 452 7573, m.stefaniuk@pcpr.powiat-zielonogorski.pl
Koordynator Monika Żurawska
tel. 68 452 7573, m.zurawska@pcpr.powiat-zielonogorski.pl
Koordynator Elwira Żyżyk
tel. 68 452 7551, e.zyzyk@pcpr.powiat-zielonogorski.pl


Zespól ds. poradnictwa specjalistycznego i interwencji kryzysowej
Psycholog Jolanta Jasiulewicz

tel. 68 452 7550, j.jasiulewicz@pcpr.powiat-zielonogorski.pl
Pedagog Robert Kubicki
tel. 68 452 7550, r.kubicki@pcpr.powiat-zielonogorski.pl


Zespół ds. finansowo-organizacyjnych:
Główna księgowa Beata Superson
tel.  68 452 7526, b.superson@pcpr.powiat-zielonogorski.pl
Księgowa Monika Rycej
tel. 68 452 7526, m.rycej@pcpr.powiat-zielonogorski.pl
Księgowa Renata Kanclerz
tel. 68 452 7526, r.kanclerz@pcpr.powiat-zielonogorski.pl


Stanowiska samodzielne:
Radca prawny Justyna Pawlak
j.pawlak@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Informatyk Marcin Michniewicz
m.michniewicz@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

Kierowca Kamil Bartyzel