Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II

Dzień pieczonego ziemniaka - relacja

Utworzono dnia 15.10.2019

W dniu 12 października br. w Ośrodku Rekreacji i Sportu  "Bunkier" w Świdnicy rodziny zastępcze powiatu zielonogórskiego oraz organizatorzy - pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze świętowali wspólnie "Dzień Pieczonego Ziemniaka".

W ten słoneczny, niezwykle ciepły, jesienny dzień bawiło się 165 osób, a atrakcji dla wszystkich nie brakowało. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się wspinaczka po ścianie bunkra z asekuracją, park linowy, strzelanie z łuku, gra w boulle, strzelanie z wiatrówki. Najmłodsze dzieci chętnie robiły pieczątki z ziemniaków, uczestniczyły w zabawach z chustą i animacjach. Wszyscy mogli wziąć udział w warsztatach, na których można było zrobić przepiękne jesienne lampiony. Cały czas towarzyszyła nam muzyka, w której tle odbywały się ciekawe, często bardzo długie rozmowy rodziców, ale też była to świetna okazja do uzyskania dodatkowych informacji i porad od specjalistów Centrum.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację spotkania, w tym naszym sponsorom: Firmie Intermarche za kiełbaski, soki i wodę, firmie "Piekarnia i Cukiernia  Rema" za smaczne pieczywo, Panu Kazimierzowi Stempakowi  za ziemniaki, a przede wszystkim pracownikom Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze, którzy poświęcili ogromnie dużo czasu przygotowując to spotkanie, a w czasie jego trwania nie szczędzili wysiłku i uśmiechu żeby wszyscy znakomicie się bawili.

zdjęcia

Utworzono dnia 15.02.2020, 15:21